Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ważne zwycięstwo nad Strzelnem. III-ligowcy zdobywają ważne 2 pkt!

Przed meczem ze Strzelnem na twarzach Zawodników jak i Trenerów UKS Iskra Bydgoszcz, było widać zdeterminowanie i skupienie. Bydgoszczanie po 2 porażkach z Brodnicą i Iławą chcieli się pokazać tym razem z dobrej strony. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Obie drużyny pokazały bardzo wysoki poziom gry w ataku. Tablica z wynikiem po syrenie kończącej pierwszą połowę wyświetlała wynik 15 – 16 na korzyść drużyny przyjezdnej. Początek drugiej połowy to powtórka sytuacji z pierwszej części spotkania – bramka za bramkę. Bydgoszczanie przygotowani lepiej kondycyjnie od 45 minuty zaczęli narzucać szybsze tempo gry i odskoczyli na różnicę 11 bramek. Na wynik zapracował cały zespół, a nasz bramkarz Maksymilian Woźnicki wielokrotnie wybraniał rzuty z drugiej linii i akcje w kontrataku zawodników drużyny ze Strzelna. Jednogłośnie został ogłoszony najlepszym zawodnikiem meczu. Jednak nie można również zapomnieć o dobrej grze na rozegraniu Kamila Kisiela, który świetnie dzielił piłkę podczas tego spotkania i dorzucił do tego 3 bramki, a dużą skutecznością w ataku wykazali się Kowalczyk Paweł, Osieczak Łukasz, Jaszkowski Patryk i Jabłoński Maciej, którzy razem dobyli 26 bramek.

Niestety po meczu okazało się, że Kołowy UKS Iskra Bydgoszcz Robert Walczak doznał poważnej kontuzji kolana i niestety nie będzie on mógł już rozegrać żadnego meczu w tym sezonie.

UKS „Iskra” Bydgoszcz 41 – 30 UKS Alfa 99 Strzelno