This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ważne zwycięstwo nad Strzelnem. III-ligowcy zdobywają ważne 2 pkt!

Przed meczem ze Strzelnem na twarzach Zawodników jak i Trenerów UKS Iskra Bydgoszcz, było widać zdeterminowanie i skupienie. Bydgoszczanie po 2 porażkach z Brodnicą i Iławą chcieli się pokazać tym razem z dobrej strony. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Obie drużyny pokazały bardzo wysoki poziom gry w ataku. Tablica z wynikiem po syrenie kończącej pierwszą połowę wyświetlała wynik 15 – 16 na korzyść drużyny przyjezdnej. Początek drugiej połowy to powtórka sytuacji z pierwszej części spotkania – bramka za bramkę. Bydgoszczanie przygotowani lepiej kondycyjnie od 45 minuty zaczęli narzucać szybsze tempo gry i odskoczyli na różnicę 11 bramek. Na wynik zapracował cały zespół, a nasz bramkarz Maksymilian Woźnicki wielokrotnie wybraniał rzuty z drugiej linii i akcje w kontrataku zawodników drużyny ze Strzelna. Jednogłośnie został ogłoszony najlepszym zawodnikiem meczu. Jednak nie można również zapomnieć o dobrej grze na rozegraniu Kamila Kisiela, który świetnie dzielił piłkę podczas tego spotkania i dorzucił do tego 3 bramki, a dużą skutecznością w ataku wykazali się Kowalczyk Paweł, Osieczak Łukasz, Jaszkowski Patryk i Jabłoński Maciej, którzy razem dobyli 26 bramek.

Niestety po meczu okazało się, że Kołowy UKS Iskra Bydgoszcz Robert Walczak doznał poważnej kontuzji kolana i niestety nie będzie on mógł już rozegrać żadnego meczu w tym sezonie.

UKS „Iskra” Bydgoszcz 41 – 30 UKS Alfa 99 Strzelno