This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

UKS ISKRA Bydgoszcz 30-27 UKS Alfa99 Strzelno

Mecz na szczycie III ligi piłki ręcznej mężczyzn pomiędzy bydgoską Iskrą, a drużyną gości ze Strzelna przyniósł masę emocji kibicom zgromadzonym na hali przy ulicy Kromera 11.

Spotkanie było bardzo wyrównane i przez większość meczu żadna z drużyn nie mogła wypracować sobie przewagi większej niż dwie bramki.

Początek rywalizacji rozpoczął się po myśli Bydgoszczan, którzy jako pierwsi objęli prowadzenie. Goście jednak już w 7 minucie meczu doprowadzili do wyrównania i przez całą pierwszą połowę oglądaliśmy wielokrotne zmiany rezultatu. Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się remisem 15:15.

Przebieg drugiej połowy niewiele różnił się od wydarzeń z pierwszej części spotkania. Dopiero w 57. minucie gospodarzom udało się wyjść na 3-bramkowe prowadzenie, którego nie oddali już do końca meczu.

Na specjalne wyróżnienie w naszej drużynie zasługują bramkarze: Maksymilian Woźnicki oraz Damian Jaźwiński. W dużej mierze dzięki nim udało się osiągnąć pozytywny wynik. Warto również wspomnieć o wysokim dorobku bramkowym Kamila Kisiela, który trafił 15-krotnie do siatki rywali.

Dla UKS Iskry Bydgoszcz jest to niezwykle cenne zwycięstwo, które pozwoliło utrzymać pozycję lidera, a także zwiększyć przewagę nad resztą drużyn.

Kolejna rywalizacja bydgoskiej Iskry odbędzie się w przyszłą sobotę o godzinie 16. na hali przy ulicy Kromera 11 w Bydgoszczy. Przeciwnikiem UKS-u będzie SPRP Damy Radę Inowrocław. W pierwszym spotkaniu w Inowrocławiu padł wynik 22:26 na korzyść Bydgoszczan.