Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Juniora Młodszego!

Podopieczni Tomasza Burlińskiego i Aba Toure odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Zmotywowani po dwóch ostatnich porażkach, tym razem zmierzyć przyszło im się z Olimpem Jeżewo. Nasi zawodnicy bezlitośnie rzucili się do ataku już od pierwszych minut spotkania co zaowocowało wysokim prowadzeniem do przerwy 11-20! Bardzo dobry mecz przed „własną publicznością” rozegrał nasz zawodnik Jarantarowicz Artur zdobywca 12 bramek, który jest wychowankiem drużyny z Jeżewa. Na słowa pochwały zasługują również Biskupski Bartosz i Ciechanowski Bartlomiej, którzy łacznie zdobyli 16 bramek.
UKS Olimp Jeżewo 19 – 37 UKS „Iskra” Bydgoszcz