Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Derby dla Torunia AZS UMK Toruń 31:28 UKS Iskra Bydgoszcz

Derby dla Torunia

AZS UMK Toruń 31:28 UKS Iskra Bydgoszcz

Niestety, nie udał się naszej drużynie wyjazd do Torunia. Obie drużyny przed meczem były bardzo zmotywowane. Przez pierwsze 10 minut spotkania ekipy grały równo i utrzymywały wynik remisowy. Ogromna nieskuteczność w ataku spowodowała jednak, że Iskra na przerwę schodziła z sześcioma bramkami straty (18:12).

W drugiej połowie nasi szczypiornisci podkręcili zdecydowanie tempo meczu chcąc wymęczyć „Akademików”. Zaowocowało to kilkoma bramkami z ataku szybkiego, lecz torunianie nie pozostawali nam dłużni i starannie utrzymywali dystans pięciu bramek przewagi. Gdy wydawało się, że Iskra złapała odpowiedni rytm i rozpocznie sprint po prowadzenie, dwóch z naszych zawodników otrzymało dwuminutowe wykluczenia. W tamtym momencie traciliśmy do Torunia 3 bramki. Gospodarze po raz kolejny „odjechali” na 5 oczek i taki stan rzeczy utrzymał się do ostatnich minut meczu. W ostatniej minucie gry UKS wykorzystał dwa kontrataki i spotkanie zakończyło się wynikiem 31:28